dokumentų vertimas

Dokumentų vertimas yra itin atsakingas ir sudėtingas darbas, kurį reikia patikėti tik kvalifikuotiems vertėjams. Kaina taip pat yra svarbi, juk nenorime permokėti. Ji priklauso nuo teksto ilgio, kalbos su kuria reikės dirbti, ne mažiau svarbi ir tema. Viskas priklauso nuo darbo sudėtingumo. Galite sumokėti nuo 3,80 iki 19 eurų už 1500 spaudos ženklų.

Visada norime iš anksto žinoti, kiek mokėsime už darbą, kad galėtumėme palyginti kainas ir išsirinkti geriausią variantą.Tikslią kainą galima sužinoti iš anksto. Tereikia internetu išsiųsti vertimo kainos užklausą. Ją pildyti labai paprasta – tiesiog pridėkite norimą išversti tekstą ir nepamirškite įrašyti per kiek laiko norite, kad darbas būtų atliktas. Nepamirškite nurodyti savo telefono numerio ir elektroninio pašto adreso, kurie reikalingi, kad su jumis būtų galima greitai susisiekti. Bus atsižvelgta į teksto sudėtingumą, jo temą, kalbą, su kuria reikės dirbti, ilgį ir laiką, per kurį darbas turi būti atliktas. Per pusvalandį jau gausite atsakymą.Dokumentų vertimas gali būti dažnai reikalingas. Gali reikėti medicininių arba teisinių dokumentų vertimų, pvz., ligos istorijų, įvairių gydytojų pažymų, pareiškimų, prašymų, ieškinių, nutarčių ir pan.

Žinoma, toks atsakingas tekstas gali būti patikėtas tik tikriems specialistams. Tam tikros kalbos gramatiką ir stilistiką geriausiai išmano tas, kuris jau nuo gimimo vartoja tą kalbą. Todėl gimtakalbiai vertėjai pasirūpins, kad darbas būtų atliktas nepriekaištingai. Tekstai gali būti išversti į arba iš anglų, vokiečių, rusų, prancūzų, norvegų, latvių, lenkų, estų, slovakų, čekų, suomių kalbų. Taigi, tikrai rasite jums reikalingą kalbą
Dažniausiai dokumentus išversti reikia skubiai, negalime laukti kelių dienų.

Vertimų biuras dirba visą savaitę, be išeiginių. Darbo laikas taip pat yra ilgas – nuo 8 valandos ryto iki 23 valandos vakaro. Labai patogu ir sutaupo daug laiko tai, kad jums nereikia niekur važiuoti. Užtenka tik turėti internetą. Susisiekti su vertimo biuru galima elektroniniu paštu arba tiesiog paskambinti telefonu. Taigi, dokumentų vertimas yra prieinamas visada.

Išversti dokumentus tikriausiai prireiks ne vieną kartą. Jeigu dažnai naudositės vertimo paslaugomis, gausite 10 % nuolaidą ilgesniam nei 4 lapų tekstui.


Grįžti į pagrindinį