Paslaugos

DOKUMENTŲ VERTIMAS

Dokumentų vertimas yra itin atsakingas ir sudėtingas darbas, kurį reikia patikėti tik kvalifikuotiems vertėjams. Ne mažiau svarbus faktorius renkantis vertimo vykdytojus - kaina. Norėdami tiksliai sužinoti Jūsų vertimo kainą, tiesiog atsiųskite mums vertimo užklausą. Ją pildyti labai paprasta – pridėkite norimą išversti tekstą, nurodykite vertimo terminą, savo telefono numerį ir el. pašto adresą, kad galėtume su Jumis susisiekti ir laukite iš mūsų atsakymo. Į užklausas atsakome kasdien nuo 8:00 iki 22:00 per 30 min. Verčiame tiek nesudėtingus dokumentus/tekstus, tiek atliekame ir specifinių žinių reikalaujančius vertimus: ligos istorijų, gydytojų pažymų, pareiškimų, prašymų, teismo ieškinių, nutarčių ir pan. Visus vertimus atlieka gimtakalbiai profesionalūs vertėjai, kurie užtikrina aukštą paslaugos atlikimo kokybę tiek gramatikos tiek stiliaus prasme. prireiks ne vieną kartą. Jeigu dažnai naudositės vertimo paslaugomis, gausite 10 % nuolaidą ilgesniam nei 4 lapų tekstui.

SKUBUS VERTIMAS

Prireikus skubaus vertimo užtikrinsime, kad jis bus atliktas taikant tokius pat kokybės standartus kaip ir verčiant užsakymus įprastais terminais.
Greitai išversti galime įvairius tekstus:

  • Grožinę literatūrą
  • Mokslinius darbus
  • Straipsnius
  • Motyvacinius ir rekomendacinius laiškus
  • Gyvenimo aprašymus
  • Medicinos ir teisės srities dokumentus
  • Interneto svetaines ir prekių katalogus

Užtikriname, kad skubaus vertimo paslauga nereiškia, jog už greitį mokėsite dvigubai. Esame lankstūs - nuolatiniams klientams ir studentams visuomet taikome nuolaidas.

VERTIMO PATVIRTINIMAS

Jums pageidaujant vertimus tvirtiname vertimo biuro antspaudu ir vertėjo parašu, o taip pat apostile ir notariškai. Dokumentų originalus galime išsiųsti Jūsų nurodytu adresu registruotu laišku Lietuvoje ar į užsienio šalis.

VERTIMO PRISTATYMAS

Vienas iš pagrindinių mūsų tikslų - taupyti brangų užsakovo laiką, todėl didelį dėmesį skiriame patogiam Jūsų dokumentų pateikimui internetu, o nesant tokiai galimybei atvažiuojame pasiimti dokumentų į Jūsų nurodytą vietą ir pristatome vertimą atgal tuo apčiu ar kitu nurodytu adresu. Dokumentų pristatymo kainos priklauso nuo atstumo - Vilniaus miesto centre ir 5km spinduliu aplink jį dokumentus paimame/pristatome nemokamai, kitu atveju kaina derinama užsakymo metu.

Atsakysime į Jūsų užklausą greičiau nei per 15 minučių.