Dokumentų vertimas

Tai  yra ypatinga vertimo darbo sritis. Dokumentų vertimas reikalauja gilaus dalyko išmanymo, kruopštumo, atidumo.  Kreipiantis į valstybines institucijas ar bendradarbiaujant su užsienio partneriais dažniausiai reikalingas ne tik dokumentų vertimas į užsienio kalbą bet ir jo patvirtinimas vertimų ar notaro biuro antspaudu.  Vertimų biuras „ Greitas vertimas“ gali puikiai išpildyti šiuos poreikius. Kreipdamiesi į mūsų biurą, galite greitai gauti šių dokumentų vertimus:
• Atestatų ar diplomų
• Santuokos, skyrybų, gimimo ar mirties liudijimų
• Gyvenamosios vietos pažymų
• Teistumo
• Įvairių kitų pažymų, sertifikatų ar liudijimų

Jei nebūtinas notaro tvirtinimas, tai vertimų biuro „ Greitas vertimas“ antspaudu gali būti tvirtinamas vertėjo parašas, bet, jei norite dokumentą pateikti valstybinėms įstaigoms ar kitoms institucijoms tai būtinas  oficialus dokumentų vertimas ir tvirtinimas. Tuo mūsų biuras taip pat gali pasirūpinti. Notaras gali tvirtinti tik vertėjo parašą arba  ir dokumento kopiją ir vertėjo parašą. Turi būti pateiktas dokumento originalas. Geriausia, kad prieš pateikdami vertimo užsakymą, pasitartumėte su notaru ar, tvirtinant kopiją, nekils kokių nors nesklandumų. Mūsų biuras greitas vertimas visada suteikia reikalingą kontaktinę informaciją arba susisiekiame su notaru patys. Nesvarbu, kokiame mieste ar kitoje vietoje jūs esate. Kruopštumas, atidumas, operatyvumas- štai kodėl savo dokumentų vertimą galite patikėti profesionalams, dirbantiems vertimų biure „Greitas vertimas“. Jei vienos valstybės parengtus ir patvirtintus dokumentus turi svarstyti kitos šalies institucijos, dokumentas turi būti legalizuotas LR užsienio reikalų ministerijos Konsulinio departamento valstybės tarnautojo arba atitinkamo diplomatinės atstovybės konsulinės įstaigos darbuotojo, kuris patvirtina, kad dokumente esantis parašas, pasirašiusio asmens pareigos ir antspaudas yra tikri. Dokumento tvirtinimą pažyma atlieka notarai. Legalizuojamiems dokumentams taikomi specifiniai reikalavimai:
• Jie turi būti išversti arba į anglų kalbą, arba į kalbą tos valstybės, kurioje bus pateikiami, kalbą
• Išversta kopija turi būti susegta su originaliu dokumentu, o susegimas turi būti patvirtintas vertimų ar notarų biuro
• Nuorašai taip pat turi būti notaro patvirtinti.


Vertimų biuras „ Greitas vertimas“ gali garantuoti, kad neturėsite rūpesčių dėl neteisingai paruošto dokumento. Kiekvienas vertimų biuras pasižymi savita tvarka, ištekliais, darbų organizavimu. Vertimų biure „ Greitas vertimas“ profesionalūs vertėjai ne tik geba greitai atlikti  vertimą, bet ir išpildo įvairius klientų lūkesčius, geba susidoroti su įvairiomis užduotimis. Mūsų vertėjų išverstus tekstus lengva skaityti, nes jie geba išlaikyti teksto struktūrą, loginę seką. Juk neprofesionaliai išverstas dokumentas gali būti teisiškai netinkamas, todėl yra rekomenduojama kreiptis tik į profesionalias paslaugas teikiančius vertimų biurus, tokius kaip „Greitas vertimas“.

Dokumentų vertimų kaina

Dokumentų vertimų kaina priklauso nuo kelių faktorių:
·       Nuo kalbų kombinacijos
·       Nuo turinio kiekio ir sudėtingumo
·       Nuo to, kiek tekste  yra įvairių grafikų, lentelių, brėžinių, paveikslėlių ir pan., kuriems suformatuoti bei išversti reikės papildomo laiko bei darbo
·       Nuo vertimo atlikimo terminų


Lietuvių – anglų, rusų, ukrainiečių kalbų kombinacijų dokumentų vertimo kaina prasideda nuo 8,50 eur plius PVM už 1700 spaudos ženklų be tarpų.
Lietuvių – anglų, lenkų, vokiečių, ispanų, prancūzų kalbų kombinacijų svetainių vertimo kaina prasideda nuo 11,50 eur plius PVM už 1700 spaudos ženklų be tarpų.
Lietuvių – norvegų, švedų, suomių, danų  kalbų kombinacijų svetainių vertimo kaina prasideda nuo 16,50 eur plius PVM už 1700 spaudos ženklų be tarpų.
Lietuvių – čekų, slovakų, slovėnų, bosnių, armėnų, gruzinų, graikų kalbų kombinacijų svetainių vertimo kaina prasideda nuo 17,50 eur plius PVM už 1700 spaudos ženklų be tarpų. Lietuvių – japonų, kiniečių, arabų ir indų kalbų kombinacijų svetainių vertimo kaina prasideda nuo 25 eur plius PVM už 1700 spaudos ženklų be tarpų.


· Norėdami aptarti medicininio vertimo kainą, galite susisiekti su mumis: El.paštu info@greitasvertimas.lt
· Telefonu nr. +37065904654
· Užpildę vertimo kainos užklausos langą mūsų svetainėje.


Galite nedvejodami kreiptis į vertimų biurą „ Greitas vertimas“, nes:
·       Vertime bus vartojami tinkami terminai
·       Darbas bus atliktas sutartu laiku ar anksčiau
·       Vertimas bus pristatytas Jums tinkamiausiu būdu
·       Bus atsižvelgta į visus jūsų pageidavimus bei pateiktą pagalbinę medžiagą


Garantuojame Jums greitą ir kokybišką vertimą. Susisiekite su mumis ir aptarsime visus jūsų pageidavimus.