skubaus vertimo paslaugos

Skubus vertimas gali būti reikalingas bet kada užklupus neatidėliotiniems reikalams. Nereikia jaudintis, kad toks atsakingas ir kruopštus darbas gali užtrukti net kelias dienas. O kur dar kelionė į vertimų biurą. Vertimo paslaugos dabar prieinamos internetu.

Juk pasaulis nestovi vietoje, daugelis paslaugų dabar pasiekiamos turint vien kompiuterį. Su vertėjų komanda galima susisiekti elektroniniu paštu. Jeigu norite galite skambinti ir telefonu. Tai yra jūsų pasirinkimas. Žinoma, kad reikėtų paisyti darbo laiko. Tačiau jis yra labai patogus. Vertimų biuras dirba visą savaitę, ne tik darbo dienomis. Kreiptis galite nuo 8 iki 23 valandos.Skubus vertimas nebus atmestinai atliktas. Kokybė yra svarbiausia netgi skubant ir neturint daug laiko. Todėl, kad darbas būtų atliktas greitai ir nepriekaištingai, geriausia jį pavesti gamtakalbiui vertėjui. Jis sutvarkys jūsų tekstą greitai ir tikrai kokybiškai. Darbas bus paskirtas būtent tam profesionalui, kuris jį galės atlikti geriau už kitus.

Čia galite rasti įvairiausių kalbų specialistus: anglų, rusų, vokiečių, norvegų, suomių, čekų, slovakų, lenkų ir t.t.

Greitai išversti galima įvairių sričių tekstus:
Grožinę literatūrą,
Mokslinius darbus,
Straipsnius,
Motyvacinius, rekomendacinius laiškus ir gyvenimo aprašymus,
Medicinos ir teisės srities dokumentus,
Interneto svetaines ir prekių katalogus.

Dažnai reikalingas ne tik skubus vertimas, bet ir gera, prieinama kaina. Už darbą galite sumokėti nuo 3,80 iki 19 eurų už 1500 spaudos ženklų. Kaina priklauso nuo daugelio dalykų: reikalingos kalbos (pvz., anglų kalbos vertimas kainuoja nuo 3,80, o estų nuo 12 eurų), teksto ilgio, sudėtingumo (tema taip pat yra svarbi) ir, žinoma, nuo laiko, per kurį darbas turi būti atliktas. Jeigu naudositės vertimo paslaugomis dažniau, mokėsite 10 % pigiau už ilgesnį nei 4 lapų tekstą. Kiek jums tiksliai viskas kainuos galima sužinoti iš anksto. Tik išsiųskite vertimo kainos užklausą ir jau už pusvalandžio gausite atsakymą.

Apie darbo kokybę geriausiai kalba klientai, ne tik atskiri asmenys, bet ir įvairios įmonės. Paskaitykite jų atsiliepimus ir įsitikinkite, kad naudotis šiomis paslaugomis tikrai apsimoka.


Grįžti į pagrindinį