Dokumentų vertimas

Visame pasaulyje suskaičiuojama maždaug septyni tūkstančiai skirtingų kalbų, todėl nieko nuostabaus, kad kartais prireikia pasinaudoti vertėjų paslaugomis. Dokumentų vertimas gali būti reikalingas tada, kuomet planuojama dirbti užsienio šalyse, kai svarstoma išvykti studijuoti, ir t.t. Mūsų komandoje dirbantys vertėjai yra įvairių tautybių žmonės, todėl jie gali pasirūpinti, kad atliekami vertimai būtų stilistiškai ir gramatiškai tikslūs.

dokumentu vertimas

Dokumentų vertimas įvairiomis kalbomis

Rūpinamės, kad klientams siūlomų paslaugų spektras būtų kiek įmanoma platesnis, todėl visai nesvarbu, į kokias ar iš kokių kalbų tektų išversti dokumentus, visuomet galite kreiptis į mus. Vertimai yra atliekami anglų, rusų, vokiečių, norvegų, švedų, suomių, estų latvių ir kitomis kalbomis: jei norite gauti paslaugų teikimo pasiūlymą, tiesiog pateikite užklausą internetinėje svetainėje, ir netrukus su jumis susisieksime.

Dokumentų vertimo kaina

Įvardinti paslaugų įkainius visuomet yra paprasčiau, kuomet yra pateikiama tam tikra informacija, todėl pildydami užklausos formą prisekite ir dokumentus, kuriuos reikės išversti. Dokumentų vertimo kaina priklauso nuo to, kokia yra jų apimtis ir sudėtingumas, taip pat tam turi įtakos vertimų skubumas bei kalbų grupė. Skiriamos 5 kalbų grupės: pirmajai priklauso anglų ir rusų (šie vertimai yra pigiausi), antrajai – vokiečių, latvių, lenkų, prancūzų, italų ir ispanų kalbos, trečiajai – norvegų, danų, švedų ir suomių, ketvirtajai – čekų, slovakų, slovėnų, albanų ir rumunų, o penktajai – kinų, arabų, hebrajų ir kitos kalbos.

dokumentu vertimo kaina

Nuotolinis dokumentų vertimas

Jums nebūtina vykti į vertimų biurą – įvairūs dokumentai gali būti verčiami nuotoliniu būdu. Tereikia atsiųsti dokumentus, kuriuos reikės išversti, ir tuomet, kai vertimas bus atliktas, dokumentai gali būti pristatomi į jums patogiausią vietą Vilniuje arba siunčiami paštu (dokumentus galime siųsti ir į užsienio šalis).

Greitas ir kokybiškas vertimas

Rūpinamės, kad dokumentų vertimas būtų tikslus, o vertimo trukmė būtų kiek įmanoma trumpesnė, tad į mūsų komandos specialistus galite kreiptis ir tada, jei jums reikalingas skubus vertimas. Dirbame 7 dienas per savaitę nuo 8 iki 23 valandos, todėl susisiekite jums patogiausiu metu, ir netrukus atsakysime į jums kylančius klausimus bei susitarsime dėl darbų atlikimo trukmės.