Svetainių vertimas

Augant įvairių verslo sričių plėtrai, įmonėms, institucijoms, organizacijoms, fondams ir kt. yra labai svarbu, kad apie jų veiklą sužinotų kuo daugiau užsienio vartotojų bei partnerių. Todėl didėja internetinių svetainių vertimo paklausa. Šią paslaugą taip pat teikia vertimų biuras „ Greitas vertimas“. Dabar jau sunku būtų rasti įmonę, kuri neturėtų savo interneto svetainės. Jei seniau buvo svarbu, tik turėti savo svetainę, tai dabar svarstomi tokie klausimai:

  • Kaip tapti matomiems virtualioje erdvėje, išsiskirti iš konkurentų
  • Kaip pasiekti kuo platesnę tikslinę auditoriją
  • Kaip patraukliai pristatyti savo prekes ar paslaugas

Šie klausimai yra svarbūs ne tik kuriant internetines svetaines, bet ir verčiant jų turinį į kitas kalbas. Kokybiškai išverstas internetinės svetainės turinys sudomins daugiau lankytojų tikslinėje šalyje, nes daugeliui yra daug lengviau ieškoti informacijos savo gimtąja kalba. Tai padidins prekių ir paslaugų pardavimą. Todėl yra tikrai verta investuoti į kokybišką interneto svetainės turinio vertimą. Kokybiškai išversta, patraukli, lengvai skaitoma internetinė svetainė yra svarbi jūsų įmonės įvaizdžio dalis. Užsienio šalių klientams bus labai malonu, kad jūsų įmonei yra svarbi jų gimtoji kalba.  Tačiau yra svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad vien tikslus internetinės svetainės turinio vertimas neduos laukiamo rezultato. Internetinių svetainių tekstas turi būti tinkamai lokalizuotas –t.y. jis turi būti pritaikytas konkrečiai šaliai ar tikslinei vartotojų grupei. Svarbus yra ne vien tekstas, bet ir grafinis svetainės vaizdas. Tiksliausias lokalizavimo apibrėžimas būtų toks: tai yra toks svetainės pritaikymo procesas, kai, naudojant kalbą, dizainą ir kultūrinius elementui naujai tikslinei auditorijai suteikiama atitinkama patirtis. Čia vertimas vaidina svarbiausią rolę. Pritaikant jūsų svetainę įvairioms rinkoms visų svarbiausia yra kalba. Išskiriami keturi svetainių lokalizavimo žingsniai:

  • Kalba: kokybiškai išverstas svetainės turinys, atsižvelgiant ir į kultūrinius niuansus
  • Vaizdai ir video įrašai turi atitikti tos šalies kultūrinę aplinką
  • Reklaminiai straipsniai įvairiomis kalbomis padės jums būti pastebėtiems naujose rinkose
  • Dizainas: visas teksto išdėstymas ir t.t.

Nors negalima atskirti vertimo nuo lokalizavimo, vis dėlto tai yra skirtingi procesai. Svetainės vertimas yra procesas, kurio metu svetainės turinys verčiamas į daugybę kalbų. Svetainės lokalizavimas yra galutinis sprendimas, kur atsižvelgiama į tokius aspektus kaip formatavimas, vaizdų pakeitimas ir reklaminiai straipsniai. Todėl geriausia, kad internetines svetaines verstų ir lokalizuotų gimtakalbiai lingvistai. Vertimų biuras „Greitas vertimas“ pasižymi sparčiai ir kokybiškai dirbančiais gimtakalbiais vertėjais. Biuro specialistai profesionalai verčia svetaines iš/į anglų, latvių, rusų, ukrainiečių, lenkų, danų, vokiečių, norvegų, suomių, švedų, italų, ispanų, prancūzų, kiniečių, japonų, korejiečių, arabų, indų, čekų, slovakų, slovėnų, bosnių, armėnų, gruzinų, graikų ir kt. kalbų jau daugiau negu 7 metai.

Svetainių vertimo kaina

Svetainių vertimo kaina priklauso nuo kelių faktorių:

  • Nuo kalbų kombinacijos
  • Nuo turinio kiekio ir sudėtingumo
  • Nuo vertimo atlikimo terminų

Lietuvių – anglų, rusų, ukrainiečių kalbų kombinacijų svetainių vertimo kaina prasideda nuo 8,50 eur plius PVM už 1700 spaudos ženklų be tarpų.

Lietuvių – anglų, lenkų, vokiečių, ispanų, prancūzų kalbų kombinacijų svetainių vertimo kaina prasideda nuo 11,50 eur plius PVM už 1700 spaudos ženklų be tarpų.

Lietuvių – norvegų, švedų, suomių, danų  kalbų kombinacijų svetainių vertimo kaina prasideda nuo 16,50 eur plius PVM už 1700 spaudos ženklų be tarpų.

Lietuvių – čekų, slovakų, slovėnų, bosnių, armėnų, gruzinų, graikų kalbų kombinacijų svetainių vertimo kaina prasideda nuo 17,50 eur plius PVM už 1700 spaudos ženklų be tarpų. Lietuvių – japonų, kiniečių, arabų ir indų kalbų kombinacijų svetainių vertimo kaina prasideda nuo 25 eur plius PVM už 1700 spaudos ženklų be tarpų.

Norėdami aptarti internetinės svetainės vertimo kainą, galite susisiekti su mumis:

Nedvejodami galite užsisakyti savo internetinės svetainės vertimą į daugelį užsienio kalbų vertimų biure „ Greitas vertimas“.