Vertimas internetu

Padavimuose pasakojama, kad iki pasaulio tvano žmonės kalbėjo viena kalba, todėl nekildavo jokių nesusipratimų. Vėliau buvo nuspręsta statyti Babelio bokštą, ir už tai žmonijai grėsė bausmė – šiam bokštui sugriuvus pasaulyje atsirado skirtingos kalbos, taigi, suprasti vieniems kitus tapo gerokai sunkiau. Būtent todėl nebeužteko mokėti vos vieną kalbą – juk jų pasaulyje yra maždaug 7000, ir šis skaičius nuolat kinta. Kai siekiama paprasčiau komunikuoti, neretai yra reikalinga vertėjo pagalba: šiandien yra siūlomos vertimų žodžiu ir raštu paslaugos. Ne kiekvienas mūsų turi pakankamai laiko vykti į vertimų biurą išversti vieną ar kitą dokumentą, todėl vertimas internetu gali būti tikrai palanki galimybė.

Platus vertimo paslaugų spektras

Profesionalūs vertėjai siūlo itin platų paslaugų spektrą: vertimai atliekami anglų, rusų, prancūzų, vokiečių, ispanų, graikų, lenkų, bulgarų, čekų, latvių, estų, suomių, danų, švedų, norvegų ir kitomis kalbomis. Mūsų komandos specialistai yra įvairių tautybių žmonės, todėl atliekamas vertimas internetu yra gramatiškai ir stilistiškai tikslus. Jei jums reikia pasinaudoti vertėjų paslaugomis, tiesiog užpildykite trumpą kontaktinę formą mūsų internetinėje svetainėje, ir netrukus gausite atsakymą dėl vertimų kainos ir darbų atlikimo termino.

Vertimų kainai įtakos turi šie kriterijai:
• Darbų atlikimo trukmė (skubūs vertimai kainuoja brangiau);
• Dokumento apimtis;
• Dokumentų sudėtingumas;
• Kalbų grupė: skiriamos 5 kalbų grupės, kurių vertimų kaina šiek tiek skiriasi (pavyzdžiui, vertimai anglų ar rusų kalbomis kainuos pigiau nei norvegų ar švedų kalbomis).